Lando Norris nyerte a Miami Nagydíjat. Ezzel megszerezte élete első győzelmét az F1-ben. A brit pilóta a 21. versenyző, aki győzni tudott a száguldó cirkuszban.

Lando Norris 110 verseny után nyerni tudott az F1-ben. A brit pilóta kihasználta a biztonsági autós fázist és legyőzte Max Verstappen-t. A brit pilóta az ötödik helyről rajtolt. Egy darabig a hatodik helyen autózott. A döntő pillanat akkor jött el, amikor Sergio Perez az ötödik helyről kiszállt a boxba, szabadjára engedve a McLaren pilótáját. Norris ekkor sorra futotta a leggyorsabb köröket.

Verstappen, Oscar Piastri, Charles Leclerc és Carlos Sainz kiállt a bokszba. Ekkor Norris az élre állt, mivel hosszú etapot teljesített a közepes gumikkal. Bízott abban, hogy biztonsági autós fázis is lesz még a Miami Nagydíjon. Bejött neki. A 28. körben Sargeant és Magnussen ütköztek. Norris a biztonsági autós fázis kihasználva a bokszba hatott és az élre tért vissza.

A 32. kör végén folytatódhatott a verseny. A futam végén Norris-t intették le elsőként. Ezzel megszerezte első sikerét. Verstappen lett a második, Leclerc pedig a harmadik helyet szerezte meg. Carlos Saint a negyedik helyen zárt, de a verseny végén büntetést kapott. A spanyol pilóta Piastri-val vívott nagy csatát,  ahol a két autó összeért és a Mclaren megsérült. Sainz öt másodperces büntetést kapott. Ezzel visszacsúszott az ötödik helyre.